Uma-jirushi, nobori, sashimono, itp
Ohayo. Jak się pewnie domyślacie znowu będzie brak figurek. Chciałbym przedstawić druki oflagowania oddziałów, gotowe do wycięcia i posklejania. Wszystkie sashimono, nobori itp robiłem na darmowym programie do edycji tekstu a same herby na flashu 5. Uwielbiam ten program, bardzo prosta obsługa, grafika skopiowana nie posiada tła a po dostosowaniu wielkości nie traci jakości. Zainteresowanym mogę za symboliczną kwotę odstąpić w formie elektronicznej moje wypociny xD hehe. Wklejam kilka z ciekawszych:




















Komentarze
Prześlij komentarz