Trudne przyjemnego początki
Witam wszystkich. Założyłem tego bloga z myślą o ludziach takich jak ja, pasjonujących się Japonią oraz bitewniakami. Chciałbym opisywać tutaj przebieg tworzenia dwòch armii Takedy Shingena oraz Uesugi Kenshina. Tworzę także stòł do gry. Używam figurek zvezdy skala 1:72 pod zasady command&colors z zestawu Samurai Battles zvezdy. Żeby stworzyć dwie armie zakupiłem 4 zestawy samurai battles, 2 zestawy dodatku ninja assault oraz kilkanaście zestawów samurajów konnych, piechoty oraz obóz dowódców zvezdy, dokupywałem także kilkanaście zestawów osobnych oddziałów do gry samurai battles. Stół do gry będzie w innej skali niż same figurki że względu na odzwierciedlanie przez jeden oddział kilku figurek dużej liczby samurajów zależnie od scenariuszy. Nie chcę się pomylić co do skali ale przypuszczam 1:500.
Zdjęcia i więcej info w następnych postach, pozdrawiam! Abayo!
Zdjęcia i więcej info w następnych postach, pozdrawiam! Abayo!
Komentarze
Prześlij komentarz